LV  |  RU  |  EN

Maijs SALMO veikalos

Zied pienennes un ievas, dzied vardītes un putni, ir klāt daudzu makšķernieku vis gaidītākais mēnesis – maijs, mēnesis, kad sākas līdaku copes un laivošanas sezonas, kad sākas visu veidu sporta copes pasākumi , kad dienas jau ir pietiekoši garas, lai uz kādu stundu varētu izrauties pie ūdeņiem kaut katru dienu, jo visiem taču ir zināms fakts, ka makšķerēšanas nekad nevar būt pa daudz.... .

 
Arī Salmo veikalos maijs ir sen gaidīts mēnesis, mēnesis, kad veikalu plaukti ir vis pilnākie, jo visi veikalnieki tieši uz maiju cenšās sagādāt vis vairāk preču, gan interesantus jaunumus, gan jau gadiem pārbaudītas, klasiskas lietas.
 
Šomēnes visos Salmo veikalos, uzrādot Salmo klienta karti, ir lieliska iespēja ar 25% iespēju tikt pie populārās fīdera spoles Diamond Feeder 6 vai lieliska inventāra spiningošanai , spole Diamond Spin 6 un spininga Diamond Jig 35.
 
Spinningošanas mānekļu plauktos ir ap 10 000 dažādu mānekļu , gan dažādu rotējošo un šupojošo vizuļu, gan visu veidu vobleru un mīksto mānekļu, īpaši plašs piedāvājums ir Norvēģijas un citu jūru, arī mūsu piekrastes, copes cienītājiem, visu izmēru pilkeri un dažādas āķu sistēmas gan mencām, gan saidām, gan mūsu pašu reņģēm, kurām tieši pat reizi ir īstais copes laiks.
 
Bet ne tikai plēsīgo zivju makšķerniekiem ir ko darīt Salmo veikalos, tik plašu zivju iebarojamo barību klāstu jūs neatradīsiet nekur citur, tieši tāpat kā vis dažādākos fīderus un to aprīkojumu, ne velti tieši Salmo veikalos varat satikt veselus trīs Latvijas čempionus fīdermakšķerēšanā, vienmār varat saņemt vis profesionālākā skonsultācijas.
 
Nāk izlaidumu un atvaļinājumu laiks, ja jums plānojas lielāki pirkumi, ja gribat saviem apsolventiem sagādāt patīkamus mirkļus uzdāvinot kādu sen gaidītu makšķerlietu, sazinieties ar mums, vienmēr atradīsim veidu kā iepriecināt jūs, Salmo ir latviešu uzņēmums visiem Latvijas copmaņiem !