LV  |  RU  |  EN

Jūlijs SALMO veikalos

Dosieties atvaļinājumā ?

Neaizmirstiet makšķeri!!!!
 
Jums nav kompaktas, ceļojumiem paredzētas makšķeres vai spininga, brauciet  pie mums,  uz kādu no četriem Salmo veikaliem , jā jā, atkal visi Salmo veikali strādā ierastā ritmā.                                            
 
Pašās jūnija beigās, pēc vairāku mēnešu pārtraukuma, darbu atsāka Salmo veikals tirdzniecības centrā Juglas Centrs un par godu atklāšanai, tikai šomēnes un tikai šajā veikalā , visām Lucky John (mānekļi, kāti, spoles, auklas) un Norfin (teltis, krēsli, apģērbi ) precēm būs 25% atlaide !
Jūlijā visos Salmo veikalos , uzrādot Salmo klienta karti, visu garumu un testu Team Salmo Energy un Team Salmo Dominant fīderiem būs 25% atlaide, lieliska iespēja tikt pie augstākās klases inventāra, ietaupot naudu jaunai spolei.
 
Jūlijs ir mēnesis, kad Rīgas jūras līcī parasti tiek vilkti lieliski asaru lomi, laiks kad copi var apvienot ar visas ģimenes atpūtu pie vai uz ūdens un šādai copei noteikti noderēs kāda no Salmo veikalos nopērkamajām piepūšamajām Outland laivām , kompaktas pārvadājot un glabājot, bet drošas un ērtas laivojot , un tāda maza ērta laiviņa paver jums ļoti plašas copes iespējas, tāpēc noteikti iebrauciet kādā no Salmo veikaliem vismaz apskatīt Outland laivas, atvaļinājuma un vasaras dienas skrien ātri...., kavēties nedrīkst... .
Baudiet vasaru kopā ar Salmo, mūsu veikalu darbinieki palīdzēs jums izvēlēties tieši jums vajadzīgo, neatkarīgi dosieties uz copi pirmo reizi vai uzskatat sevi par jau gana pieredzējušu makšķernieku,  jebkurš Salmo veikalos atradīs sev ko noderīgu .