LV  |  RU  |  EN

Oktobris SALMO veikalos

Zvaigžņotās rudens debesis ir tik tuvu, ka bez maz vai ar roku aizsniedzamas ...., jūras vai upes skaņas nomierina un vedina uz filozofiskām pārdomām, tev ir silti un ērti, jo Norfin kostīms un zābaki neļaus nosalt, Norfin krēsls ļauj jebkurā vietā sajusties kā mājas dīvānā ....  jā jā, draugi, oktobris var būt arī tāds, kad citi drebināsies no aukstuma un lietus, jums būs silti un ērti, jo jums būs Norfin, kad citi sūdzēsies par pilnīgu necopi, jūs viltīgi pasmaidīsiet un parādīsiet pilnu spaini ar butēm vai izcilu vēdzeļu (līdaku, zandartu u.t.t.) lomu, jo jums būs Salmo makšķeres un spoles, tas viss būs, ja vien oktobrī pameklēsiet Salmo veikalus !

 
Jo tieši oktobrī jums ir lieliska iespēja ar 25% atlaidi tikt pie lieliskā Norfin Verity kostīma, kostīma, kurš pasargās gan no lietus, gan saltajiem rudens vējiem.
 
Jo tikai oktobrī Salmo veikalos lielākajia daļai vasaras preču ir vienkārši izcilas cenas, daudzām pītajām auklām atlaides līdz pat 60%, aptuveni pusei no visiem veikalos esošajiem kātiem (spiningi, fīderi, makšķeres) atlaides 25-50% , visām barībām, vairumam mānekļu un ļoti daudz citām labām lietām oktobrī ir lieliskas atlaides. Pietam ...., ja jūsu noskatītajai precei nav atlaide, tad... parunājieties ar mūsu pārdevējiem un ļoti iespējams, ka tiksiet pie kārotās lietas un laba garastāvokļa daudz vieglāk kā sākumā likās.
 
Ja ikdienas steigā netiekat uz veikalu, tad   13.-14. vai 15. Oktobrī gan noteikti ieplānojiet  kāda no Salmo veikalu apmeklējumu, jo tikai šajās trīs dienās VISĀM precēm veikalos būs atlaides no 25 līdz 50%!!!!! Šī akcija gan neattiecās uz elektroniku un laivām, bet visām citām 30 000 precēm ATLAIDES BŪS !!!!!
 
Salmo veikali ir vieta, kur sākas cope ....