LV  |  RU  |  EN















 
Novembris SALMO veikalos
Nav slikta laika copei, ir tikai nepiemērots apģērbs un nepareizi izvēlēta vieta...., it kā veca, bet nenovecojusi  patiesība un tieši šomēnes, kad daba gatavojas ziemai, ūdeņi un zeme atdziest, vēji pūš un lietus ar sniegu nav reta parādība, tieši tagad mēs izjūtam ko nozīmē labs un pareizi izvēlēts apģērbs . Un nav svarīgi vai tā jums ir brīvdienu pastaiga gar jūru vai pa mežu, cope vai vienkārši kāds vēla rudens darbs darāms, silts un ērts apģērbs padarīs jūsu darāmo daudz patīkamāku un ja reiz jāizvēlas atbilstošu apģērbu, tad ... nav neviena iemesla, lai šis apgērbs nebūtu no NORFIN rudens vai ziemas kolekcijas. Salmo veikalos jūs atradīsiet vis plašāko Norfin apģērbu un apavu kolekciju, ērtas un dažādai slodzei paredzētas termoveļas un zeķes, viegli, bet silti un funkcionāli rudens un ziemas kostīmi, ērti , viegli un mitrumizturīgi apavi un tam visam ir jau par tradīciju kļuvusī lieliskā Norfin kvalitāte.
 
Bet novembris noteikti nav tas mēnesis, kad būtu jāsēž mājās un jāgaida ziemas cope, zivis ķerās, pietam ļoti labi ķerās, gan butes jūrā, gan līdakas un zandarti upēs un ezeros, raudas , baltie sapali un pat skaistas karūsas, atliek tikai saņemties, uzvilkt siltu kostīmu, ieliet termosā karstu tēju un doties pie ūdeņiem, kaut uz dažām stundām un ... ticiet vai nē, bet atgreizīsieties mājās smaidīgi un laimīgi. Lai uzlabotu jūsu garastāvokli arī ikdienā ,Salmo veikalos turpinās daudzu labu lietu tirdzniecība pa īpašām rudens cenām, piemēram visām Salmo un Sensas barībām ir 25%, daudziem mānekļiem, kātiem un spolēm arī ir 25%, Salmo klienta kartes īpašniekiem ir lieliska iespēja ar lielisku 25% atlaidi tikt pie ziemas kostīma Norfin Arctic Red. Var būt taisot makšķerlietu rudnes revīziju konstatējat, ka pienācis laiks mainīt kādu spoli, tad jums ir lieliska iespēja atnest savu veco, jebkuras konstrukcijas, jebkādā stāvoklī esošu spoli uz Salmo veikalu un saņemt 25% atlaidi jaunas Salmo spoles iegādei, sīkums, bet ļoti patīkams.
 
12. Novembrī, t\c Spice Home visu dienu un līdz pat 1 naktī būs lielais Šopinga festivāls un Salmo veikalā VISĀM Salmo, LuckyJohn un Norfin precēm būs 25 līdz 50% atlaides, pietam super siltajam un biezajam ziemas kostīmam Norfin Discovery Le Blue tikai vienu dienu būs īpašā festivāla cena 199,00 eiro (vecā cena 350 eiro).
18. novembrī, par godu Latvijas dzimšanas dienai, Salmo veikalos t\c Jugla, t\c Spice Home un Salmo veikalā Piedrujas ielā VISĀM precēm veikalos būs 25% atlaide! (akcija neattiecās uz laivām un elektroniku).
 
Novembris ir lielisks copes un iepirkšanās mēnesis !