LV  |  RU  |  EN 
Aprīlis SALMO veikalos

  Vimbas , vimbas un vēl reiz vimbas... tā varētu raksturot notiekošo copmaņu veikalos šī mēneša sākumā,  lielais, ikgadējais vimbu bums ir pašā kulminācijā, populārāko upju krastos jau nakts melnumā tiek ieņamtas vietas, lai gaismai austot mestu upē makšķeri, vimbošana tā ir ne tikai makšķerēšana, bet gan dvēseles stāvoklis, īpaši pavasara svētki.... .

 Un... , lai šie svētki izdotos,  Salmo veikali ir parūpējušies par lielisku makšķerlietu sortimentu, īpašais aprīļa piedāvājums, tieši vimbošanas laikā,  visiem Salmo klienta karšu īpašniekiem ir lielisks, 25% atlaides, piedāvājums visu garumu un testu Elite sērijas fīderiem un visām Ryobi spolēm.
Visos Salmo veikalos šosezon ir krietni paplašināta zivju iebarojamo barību izvēle, ir vairālas jaunas Salmo barības, tieši šim brīdim tik aktuālās Vimba, Fīderis –Ķiploks, Fīderis-Breksi, speciālās Metod fīdera barības, mikro granulas, āķa peletes, milzums dāžadu atraktoru un aromatizatoru , viss, lai jūsu loms būtu tieši tik liels, cik pats vēlaties.
Ar katru dienu aizvien tuvāk un tuvāk nāk šī gada laivošanas un līdaku copes sezona, mirklis, ko gaida desmiti tūkstoši nepacietīgu copmaņu un tieši tagad ir īstais mirklis atjaunot un papildināt savu spiningošanas invetāru un mānekļu klāstu un.... Salmo veikali ir vietā, kur to varat ļoti ērti izdarīt, jo mums ir vis plašākais mānekļu, kātu, auklu un spoļu piedāvājums , plus tam varam piedāvāt arī laivas, ehalotus un lielisku copmaņu apģērbu, kā arī pie visiem Salmo veikaliem ir plaša un ērta stāvvieta jūsu auto.           
Juglas centra rekonsturkcijas laikā lielākais, pilnākais un ērtākais Salmo veikals  Daugavas labajā krastā ir  Salmo veikals Piedrujas ielā 5A, ārta piebraukšana pat “korķu” laikā, plašs stāvlaukums un gandrīz 500 kvadrātmetru liela tirdzniecības platība pilna ar tūkstošiem vajadzīgu un foršu lietu.
Sākam pavasara copi kopā ar Salmo!