LV  |  RU  |  EN 
Jūnijs SALMO veikalos

 Izlaidumi skolās, atvaļinājumi, dārzi, Līgo svētki un daudzas citas svarīgas ikdienas lietas šomēnes aizņem mūsu galvas, bet.... ir dzīvē arī svarīgākas lietas...

 zandartu sezonas atklāšana, pirmsnārsta līņu un brekšu cope,  asaru medības un sami un karpas, foreles, mežavimbas , mencas un sapali... un to visu šomēnes varam paspēt... .
 
Tieši tādēļ, lai jūs paspētu gan copi izbaudīt, gan kopā ar ģimeni pabūt, gan arī darba lietas sakārtot arī strādā Salmo veikali, lai viss vajadzīgais copei un atpūtai būtu vienuviet, lai varat taupīt laiku un naudu, vienkārši iebrauciet pirms copes Salmo.
 
Šomēnes Salmo veikalos ir lielisks Līgo svētku piedāvājums, gan teltīm un guļammaisiem, gan tūrisma mēbelēm , vasaras apģērbiem un lielai daļai copes inventāra.
Jūnija vidū, pēc ilgākas rekonstrukcijas, durvis vērs daudzu makšķernieku iecienītais Salmo veikals Juglā, darbu atsāk t/c Juglas centrs un jums, dodoties copē vai atpūtā Vidzemes virzienā vairs nebūs jāuztraucās, ka nepaspēsiet iegādāties vajadzīgās lietas, Juglas Salmo vienmēr ir pa ceļam . Par godu veikala atvēršanai, papildus Līgo piedāvājumam un vēl daudzām citām akcijām, Juglas centra Salmo  veikalā , laikā no 15.06. līdz pat 25.06. visām Lucky John (arī kātiem un jaunajām spolēm) un visām Norfin precēm (arī teltīm un mēbelēm) būs 25% atlaide .
 
Plānojat doties atpūsties uz vai pie jūras, tad bez iebraukšanas Salmo veikalos nekādi neiztik, jo tieši pie mums šovasar ir īpaši plašs jūras copes inventāra klāsts, te ir mānekļi gan Baltijas jūras copei, gan Norvēģijas un citu tālo jūru copei.
 
Ne vienmēr labās lietas ir jāmeklē otrpus jūras un okeāna .... Salmo ir tepat Latvijā, tapat Rīgā ...