LV  |  RU  |  EN 
Augusts SALMO veikalos

 

Dārzos un laukos pamazām sāk ienākties šī gada raža un arī Salmo “dārzā ” ir ienākusies šī gada vasaras “raža” – vasaras preču izpārdošana ir sākusies, daudzām Salmo, Norfin, Lucky John un citu ražotāju precēm šomēnes cenas pazeminātas par 25 līdz pat 50, atsevišķām lietām pat 70 procentiem. Īpaši labas atlaides būs tām precēm, kuras Salmo sortimentā turpmāk vairs nebūs, tie ir gan dažādi spiningi, gan vairākas spoles, auklas, mānekļi un daudzas citas lietas, kopumā atlaides būs vairākiem tūkstošiem preču, kas daudziem no jums ļaus tikt pie kārotām lietām nenodarot lielu skādi ģimenes budžetam.
Lielisks piedāvājums Salmo klienta kartes īpašniekiem, visos Salmo veikalos, jebkuram Daiwa un Ryobi spoles modelim 25% atlaide, tā ir lieliska iespēja ietaupīt 50-70-100 un vairāk eiro un šāda iespēja būs līdz pat augusta beigām.
Augusts ir viens no labākajiem brekšu copes mēnešiem un mēs esam sarūpējuši ļoti plašu cienastu klāstu jūsu brekšiem, arī karpām, līņiem un visām citām zivīm,  Salmo veikalu plauktos ir lieliska Sensas un Salmo iebarojamo barību izvēle, pietam pērkot 10 un vairāk kilogramus barību piedāvājam tām lieliskas cenas, ja jau ražas laiks, tad ražas laiks... .
Baudiet vasaras pēdējo mēnesi kopā ar Salmo veikaliem !