LV  |  RU  |  EN 
Septembris SALMO veikalos
Kļavu lapas sārtojas, dzērves rindās kārtojas....
Septembris ir klāt, ar gariem lietiem un dzestriem, miglainiem rītiem, bet... makšķernieki tik berzē rokas, jo tuvojas rudens copes laiks, laiks, kad zivis savācās baros un pirms ziemas aktīvi barojas  , laiks, kad sāk aktivizēties lielās līdakas, laiks, kad jūrā aktīvāk sāk kosties butes , bet tai pat laikā aktuāla vēl ir arī karpu un vietām pat līņu un samu cope.
 
Arī Salmo veikali ir gatavi rudenim, mūsu veikalos ir lieliska rudens apģērbu kolekcija,  apģērbi copei, sēņošanai vai vienkārši lieliskai atpūtai svaigā gaisā, īpašais mēneša piedāvājums Salmo klienta kartes īpašniekiem  – Norfin Feeder kostīms (rudens\pavasara sezonai, temperatūrām līdz -10 grādiem ) ar mitruma noturību līdz 8000 mm ar 25% atlaidi.
 
Salmo klienta kartes īpašniekiem šomēnes ir vēl viens, ļoti izdevīgs, piedāvājums – Outland laiva  MX 360 ar 30 % atlaidi !!!!
 
Tomēr arī tas vēl nav viss, Salmo veikalos  lielai daļai Salmo, Lucky John, Norfin un citu brendu precēm ir lieliskas , sezonas beigu, cenas, piemēram visām Salmo un Sensas barībām un atraktoriem atlaide ir 30%. 
 
Dzīvē viss plūst un mainās, mainās arī Salmo preču sortiments un tādēļ tieši tagad jums ir lieliska iespēja ar 50-60 un pat 70% atlaidi nopirkt lietas, par kurām varējāt tikai sapņot, piemēram visiem Salmo Kraft sērijas spiningiem agrāko 70-75-80 eiro vietā tagad ir tikai viena cena- 35 eiro .Leģendārajai , simtiem tūkstošu makšķernieku iecienītajai pītajai auklai Elite Braid arī ir pienācis laiks pamainīties, kļūt mūsdienīgākai un vēl kvalitatīvākai, tāpēc 120 metru Elite Braid pītajai auklai Salmo veikalos ir tikai viena cena – 9,95 eiro (agrāk 18-20 eiro).
 
Salmo veikali ir vieta, kur sākas cope !