LV  |  RU  |  EN 
Decembris SALMO veikalos

Šomēnes visos Salmo veikalos lielisks ziemas un starpsezonas apģērbu un apavu, arī dažādu biezumu termoveļu, piedāvājums, ir sezonas sākums un pieejami visi, gan īpaši lieli, gan ļoti mazi apģērbu izmēri, kurus reti, kad atradīsiet citos veikalos.

Vairumam vasaras preču šomēnes turpinās lieliskas atlaides, daudzi spiningi, fīderi, spoles un auklas ar atlaidēm līdz 30 un pat 50%, lai varat svētkos iepriecināt sevi un savus mīļos. Ja īpaši gribat iepriecināt kādu sev dārgu cilvēku ar labu dāvanu, bet ... īsti nezinat ko nopirkt, labākā izvēle būs Salmo Dāvanu karte, jo tieši Dāvanu karte ļauj cilvēkam pašam izvēlēties tieši to, par ko sen jau ir domāts un sapņots, bet pirkums vienmēr atlikts uz vēlāku laiku.

Bet arī tas vēl nav viss, no 11. decembra visos Salmo un Salmo partneru veikalos visā Latvijā būs          Īpašais Ziemassvētku piedāvājums, kurā ir daudz lielisku lietu (ziemas kostīmi, apavi, ziemas telts, ragavas un daudz kas cits ) pa ļoti īpašām svētku cenām.

Svētki ir laba lieta, bet copēt taču arī gribās un te nu īstā laikā ir piedāvājums Salmo Klienta karšu īpašniekiem, visu decembri, uzrādot Salmo klienta karti, visiem (gan ziemas, gan vasaras) Lucky John mānekļiem ir 25% atlaide un izvēlēties tiešām ir no kā !!!

Esiet kopā ar Salmo gan svētkos, gan ikdienā un Salmo parūpēsies, lai Cope izdotos !!!

Priecīgus visiem Ziemassvētkus un laimīgu 2018.gadu !!!!!!!!!!