LV  |  RU  |  EN 
Maijs SALMO veikalos

 

Klāt ir maijs, mēnesis, kad varam sākt copēt no laivām, mēnesis, kad varam sākt copēt un paturēt līdakas, mēnesis, kad sākās Latvijas čempionāti spiningošanā, Pludiņamksķerēšanā, fīdermakšķerēšanā un karpu copē,  mēnesis, kad vis plaukst un zied , skaistākais un smaržīgākais  gada laiks.

Arī Salmo veikalos tas ir laiks, kad visi plaukti “zied” visdažādākajos toņos, tūkstošiem spinigošanas mānekļu , simtiem kātu un spoļu, desmitiem dažādu auklu, somas, kastes , simtiem aksesuāru, viss, kas nepieciešams, lai makšķerējot jums nebūtu ne par ko citu, izņemot copi, jādomā.

Palšā izvēlē lieliski Norfin apģērbi, kuros būs silti un sausi pie jebkuriem laika apstākļiem, apģērbi, kurus par saviem sauc makšķernieki nu jau vairāk kā 30 pasaules valstīs, 5-6 valstu zemledus makšķerēšanas, spiningošanas no laivām, spiningošanas no krasta , pludiņmakšķerēšanas un fīdermakšķerēšanas izlases ģērbjas Norfin apģērbos.

Tieši maijā Salmo veikalos ir vis plašākais iebarojamo barību, dažādu aromatizatoru un ēsmu piedāvājums , visu veikalu ēsmu ledusskapjos vienmēr varat atrast visas populārākās dzīvās ēsmas dažāda izmēra iepakojumos , krāsās un izmēros.

Salmo veikali ir gatavi jaunajai, garajai un bezgala interesantajai copes sezonai, un jūsu ērtībām vairāki  veikali  (t\c Spice Home 2.stāvā, t\c Juglas Centrs, Salmo Piedrujas ielā 5a) strādā bez brīvdienām .

Salmo veikali – vieta, kur sākās cope !