LV  |  RU  |  EN

 

Decembris SALMO veikalos

Gada pēdējais un ziemas pirmais mēnesis ir klāt, esam jau pieraduši, ka ledus priekus baudīt varam sākt ne ātrāk par decembra beigām un arī vairāk Ziemeļvidzemē, tomēr ledus neesamība nekādi nenozīmē, ka jāsēž mājās. Līdakas un zandarti, brekši un asari, vēdzeles un butes, visas šīs un daudzas citas zivis varam ķert arī no krasta, tikai attiecīgi jāsaģērbjās un jāsagatavojās un to izdarīt noteikti jums palīdzēs Salmo veikali!


Zvaigžņotās rudens debesis ir tik tuvu, ka bez maz vai ar roku aizsniedzamas ...., jūras vai upes skaņas nomierina un vedina uz filozofiskām pārdomām, tev ir silti un ērti, jo Norfin kostīms un zābaki neļaus nosalt, Norfin krēsls ļauj jebkurā vietā sajusties kā mājas dīvānā ...


Kļavu lapas sārtojas, dzērves rindās kārtojas.... Septembris ir klāt, ar gariem lietiem un dzestriem, miglainiem rītiem, bet... makšķernieki tik berzē rokas, jo tuvojas rudens copes laiks, laiks, kad zivis savācās baros un pirms ziemas aktīvi barojas , laiks, kad sāk aktivizēties lielās līdakas, laiks, kad jūrā aktīvāk sāk kosties butes , bet tai pat laikā aktuāla vēl ir arī karpu un vietām pat līņu un samu cope.


Dārzos un laukos pamazām sāk ienākties šī gada raža un arī Salmo “dārzā ” ir ienākusies šī gada vasaras “raža” – vasaras preču izpārdošana ir sākusies, daudzām Salmo, Norfin, Lucky John un citu ražotāju precēm šomēnes cenas pazeminātas par 25 līdz pat 50, atsevišķām lietām pat


Dosieties atvaļinājumā ? Neaizmirstiet makšķeri!!!! Jums nav kompaktas, ceļojumiem paredzētas makšķeres vai spininga, brauciet pie mums, uz kādu no četriem Salmo veikaliem , jā jā, atkal visi Salmo veikali strādā ierastā ritmā.


Izlaidumi skolās, atvaļinājumi, dārzi, Līgo svētki un daudzas citas svarīgas ikdienas lietas šomēnes aizņem mūsu galvas, bet.... ir dzīvē arī svarīgākas lietas... zandartu sezonas atklāšana, pirmsnārsta līņu un brekšu cope, asaru medības un sami un karpas, foreles, mežavimbas , mencas un sapali... un to visu šomēnes varam paspēt... . Tieši tādēļ, lai jūs paspētu gan copi izbaudīt, gan kopā ar ģimeni pabūt, gan arī darba lietas sakārtot arī strādā Salmo veikali, lai viss vajadzīgais copei un atpūtai būtu vienuviet, lai varat taupīt laiku un naudu, vienkārši iebrauciet pirms copes Salmo. Šomēnes Salmo veikalos ir lielisks Līgo svētku piedāvājums, gan teltīm un guļammaisiem, gan tūrisma mēbelēm , vasaras apģērbiem un lielai daļai copes inventāra. Jūnija vidū, pēc ilgākas rekonstrukcijas, durvis vērs daudzu makšķernieku iecienītais Salmo veikals Juglā, darbu atsāk t/c Juglas centrs un jums, dodoties copē vai atpūtā Vidzemes virzienā vairs nebūs jāuztraucās, ka nepaspēsiet iegādāties vajadzīgās lietas, Juglas Salmo vienmēr ir pa ceļam . Par godu veikala atvēršanai, papildus Līgo piedāvājumam un vēl daudzām citām akcijām, Juglas centra Salmo veikalā , laikā no 15.06. līdz pat 25.06. visām Lucky John (arī kātiem un jaunajām spolēm) un visām Norfin precēm (arī teltīm un mēbelēm) būs 25% atlaide . Plānojat doties atpūsties uz vai pie jūras, tad bez iebraukšanas Salmo veikalos nekādi neiztik, jo tieši pie mums šovasar ir īpaši plašs jūras copes inventāra klāsts, te ir mānekļi gan Baltijas jūras copei, gan Norvēģijas un citu tālo jūru copei. Ne vienmēr labās lietas ir jāmeklē otrpus jūras un okeāna .... Salmo ir tepat Latvijā, tapat Rīgā ...


Zied pienennes un ievas, dzied vardītes un putni, ir klāt daudzu makšķernieku vis gaidītākais mēnesis – maijs, mēnesis, kad sākas līdaku copes un laivošanas sezonas, kad sākas visu veidu sporta copes pasākumi , kad dienas jau ir pietiekoši garas, lai uz kādu stundu varētu izrauties pie ūdeņiem kaut katru dienu, jo visiem taču ir zināms fakts, ka makšķerēšanas nekad nevar būt pa daudz.... . Arī Salmo veikalos maijs ir sen gaidīts mēnesis, mēnesis, kad veikalu plaukti ir vis pilnākie, jo visi veikalnieki tieši uz maiju cenšās sagādāt vis vairāk preču, gan interesantus jaunumus, gan jau gadiem pārbaudītas, klasiskas lietas. Šomēnes visos Salmo veikalos, uzrādot Salmo klienta karti, ir lieliska iespēja ar 25% iespēju tikt pie


Vimbas , vimbas un vēl reiz vimbas... tā varētu raksturot notiekošo copmaņu veikalos šī mēneša sākumā, lielais, ikgadējais vimbu bums ir pašā kulminācijā, populārāko upju krastos jau nakts melnumā tiek ieņamtas vietas, lai gaismai austot mestu upē makšķeri, vimbošana tā ir ne tikai makšķerēšana, bet gan dvēseles stāvoklis, īpaši pavasara svētki.... . Un... , lai šie svētki izdotos, Salmo veikali ir parūpējušies par lielisku makšķerlietu sortimentu, īpašais aprīļa piedāvājums, tieši vimbošanas laikā, visiem Salmo klienta karšu īpašniekiem ir lielisks, 25% atlaides, piedāvājums visu garumu un testu Elite sērijas fīderiem un visām Ryobi spolēm.


Marts ir mēnesis, kad kādu brīdi paralēli iet divas makšķerēšanas sezonas, Ziemeļvidzemē un šur tur Latgalē vēl pilnā sparā var baudīt ledus copes priekus, bet Kurzemē jau sākusies atklāto ūdeņu sezona, pirmās sezonas vimbas un pavasara brekši jau priecē copmaņu sirdis un vēderus.


NORFIN apģērbi ar katru gadu iekaro aizvien vairāk copmaņu sirdis, pat reiz NORFIN apģērbi tiek tirgoti aptuveni 30 pasaules valstīs, tajā skaitā Amerikā, Bulgārijā, Itālijā. Daudzās valstīs NORFIN ir kļuvis par populārāko ziemas copes apģērbu un tieši tāpēc NORFIN piekrita kļūt par šī gada Pasaules čempionāta zemledus makšķerēšanā ģenerālsponsoru, jo ko tad vēl atbalstīt, ja ne pašus spēcīgākos pasaules makšķerniekus. Lai šis Pasaules čempionāts zemledus makšķerēsanā , tas notiek Latvijā, Mazajā Baltezerā , klūtu par svētkiem ne tikai sporta makšķerniekiem, bet gan arī visiem citiem Latvijas copmaņiem, čempionāta nedēļā , no 20. līdz pat 26.februārim, visos SALMO veikalos VISĀM NORFIN precēm būs 25% atlaide!!! Akcija attiecas gan uz ziemas, gan vasaras apģērbu, apaviem un visu tūrisma inventāru.


Laimīgu 2017. gadu jums vēl viss lielais Salmo kolektīvs !!!!!!!!!!!!! Atkal jauns gads ir klāt ar jaunām domām , jauniem sapņiem un plāniem, arī Salmo veikaliem ir savi plāni un sapņi, šogad gribam kļūt jums vēl draudzīgāki, gādāt vēl vairāk labu, interesantu un vajadzīgu lietu visām jūsu copes gaitām.


Klāt ir pēdējais šī gada mēnesis, lēnām, nesteidzoties, bet ziema nāk , šur tur Latvijā jau pamazām sākas īsā, bet tik interesantā un emocionālā, zemledus copes sezona , kuru gaida desmitiem tūkstošu copmaņu. Salmo veikali šai sezonai ir sarūpējuši daudz dažādu labu un vajadzīgu lietu, super tievas un izturīgas ziemas auklas, visdažādākos mānekļus un makšķerītes, urbji, kastes un copes teltis, mums ir viss, lai jūs uz copi varētu doties pa taisno no veikala. Jau tradicionāli Salmo veikalos ir visplašākais Norfin silto veļu un ziemas kostīmu piedāvājums, tikai pie mums ir pieejami visu izmēru kostīmi, tikai Norfin piedāvā speciālos, izskatīgus un gaumīgus, sieviešu kostīmus copei un citām ziemas aktivitātēm svaigā gaisā, kurus iecienījušas copmanītes vairāk kā 20 valstīs visā pasaulē.