LV  |  RU  |  EN 
Decembris SALMO veikalos

Klāt ir pēdējais šī gada mēnesis, lēnām, nesteidzoties, bet ziema nāk , šur tur  Latvijā jau pamazām  sākas īsā, bet tik interesantā un emocionālā, zemledus copes sezona , kuru gaida desmitiem tūkstošu copmaņu. Salmo veikali šai sezonai ir sarūpējuši daudz dažādu labu un vajadzīgu lietu, super tievas un izturīgas ziemas auklas, visdažādākos mānekļus un makšķerītes, urbji, kastes un copes teltis, mums ir viss, lai jūs uz copi varētu doties pa taisno no veikala. Jau tradicionāli Salmo veikalos ir visplašākais Norfin silto veļu un ziemas kostīmu piedāvājums, tikai pie mums ir pieejami visu izmēru kostīmi, tikai Norfin piedāvā speciālos, izskatīgus un gaumīgus, sieviešu kostīmus copei un citām ziemas aktivitātēm svaigā gaisā, kurus iecienījušas copmanītes vairāk kā 20  valstīs visā pasaulē. Mūsu veikalos ir plašs ledusurbju klāsts, gan Somijā ražotie Heinola, gan zviedru Mora, gan ukraiņu Idabur ražojumi par teicamām cenām, ja jums jau ir urbis, tad Salmo makšķerlietu servisā jūs ātri un kvalitatīvi varat uzasināt tā nažus ,arī Heinola un Rapala urbju galvas.

 

 Šajā pirmssvētku laikā Salmo un Salmo sadarbības partneru veikalos visā Latvijā ir īpašs Ziemassvētku piedāvājums, dažādi kostīmi un zābaki, ziemas telts un Heinola ledus urbis, kā arī citas labas lietas ar pamatīgu 25% atlaidi, kas ļaus jums iepriecināt gan sevi, gan savus tuvākos ar vajadzīgām un sen gaidītām lietām.
Bet... lai, kā arī mums  gribētos ātrāk uzsākt ledus copes sezonu, vienmēr atceramies, par savu un citu cilvēku drošību uz ledus, neviena zivs, nevienas copes emocijas nav vērtīgākas par jūsu dzīvību, atceraties, ka jūs gaida mājās, ka vienmēr uz pasaules ir kāds, kuram bez jums būs ļoti grūti un skumji ....
Priecīgus un mierīgus Ziemassvētkus , kā arī teicamiem lomiem un laimīgu Jauno gadu!!!!
 
Jūsu Salmo