LV  |  RU  |  EN 
Marts SALMO veikalos

Marts ir mēnesis, kad kādu brīdi paralēli iet divas makšķerēšanas sezonas, Ziemeļvidzemē un šur tur Latgalē vēl pilnā sparā var baudīt ledus copes priekus, bet Kurzemē jau sākusies atklāto ūdeņu sezona, pirmās sezonas vimbas un pavasara brekši jau priecē copmaņu sirdis un vēderus.

Lielisks mēnesis, kad sākt plānot jaunās atklāto ūdeņu sezonas pirkumus, plānot savas copes gaitas , vērot laika ziņas, pa piecām reizēm dienā pārskatīt visus interneta forumus, lai nenokavētu to brīdi, kad TAS (cope jūsu iemīļotajā upē vei ezerā) sāksies..., tie ir svētki jebkuram copmanim, svētki kurus pat jau cienījamos gados esot gaidi ar tādu pašu nepacietību kā mazi bērni gaida savu dzimšanas dienas torti... .

Arī Salmo gatavojas šiem svētkiem, gatavojas nopietni un krietni savādāk kā citus gadus, šosezon Salmo veikali piedāvās jums krietni plašāku preču sortimentu ne tikai zem Salmo vārda, bet gan arī no tādiem pasaulē slaveniem ražotājiem kā Daiwa, Shimano, Sensas, Zebco, Browning, Balzer, Vision, Starbaits un daudziem citiem. Marta otrās nedēļas beigās visos Salmo veikalos esam paredzējuši       LIELO ZIEMAS IZPĀRDOŠANU, kuras laikā jums būs lieliska iespēja ar milzīgām atlaidēm tikt gan pie ziemas, gan starpsezonas apģērbiem un apaviem, kuri lieliski noderēs gan pavasara, gan rudens,
arī vēsāko vasaras nakšu copei.
 
Viss Salmo veikalu kolektīvs rūpējas par to, lai cope jums nestu tikai pozitīvas emocijas, nāciet, rakstiet, stāstiet savas vēlmes, savas idejas un kopā mēs to visu realizēsim.

 

Pavasaris ir klāt !!!!!!!