Par mums

SIA SALMO vārds jau vairāk kā trīsdesmit gadus ir labi pazīstams pasaules makšķerlietu tirgū. Pašreiz SIA SALMO ieņem vienu no vadošajām vietā makšķerēšsanas piederumu tirdzniecībā Krievijā , Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā un Baltijas valstīs. SALMO komandā strādā profesionāli speciālisti, augsti kvalificēti dizaineri un tehnologi no dažādām valstīm.

SALMO produkcijas klāsts ir ļoti plašs. Visas preces SALMO ražo labākajās pasaules rūpnīcās, kur savu inventāru rada lielākā daļa pasaulē pazīstamo firmu. Katru gadu sortiments tiek papildināts ar daudziem jaunumiem, kuros iestrādāti pēdējie tehnoloģiskie sasniegumi makšķerlietu jomā.

Tas ir izdevies, pateicoties rūpīgam darbam, nepārtrauktam apmācību procesam, profesionālai komandai un, protams, Jūsu - makšķernieku, uzticībai. Pirms ražošanas visu makšķerēšanas inventāru rūpīgi testē un pārbauda profesionālu ekspertu brigāde. Šogad daudz jaunumu NORFIN brendam – jaunas vasaras apģērbu līnijas, augstas kvalitātes teltis, guļammaisi, tūrisma preces.

Ar jaunumiem papildināta arī Lucky John zīme – jauna profesionālu Japānā ražotu vobleru kolekcija, kas speciāli izgatavota SALMO. Tanī ir ne tikai jaunas krāsu nianses, bet pilnīgi jauni, inovatīvi un patentēti tehnoloģiskie risinājumi. Lieliski attīstīta loģistikas nodaļa seko, lai SALMO produkti laikā nokļūtu pie makšķerniekiem vistālākajā pasaules nostūrī.

Neesam aizmirsuši arī savus mazumtirdzniecības pircējus. Nupat durvis vēris jauns, plašs veikals Rīgā, Skandu ielā 7.

Pavasara kolekcijas jau pamazām ienāk veikalos! Ienāciet un izvēlieties sev vispiemērotāko!

SALMO Jūsu Makšķerēšanas priekam!

"SALMO" SIA
REĢ.Nr.40003036461
PVN MAKS.Nr.LV40003036461
JURIDISKĀ ADRESE: Skandu iela 7, RĪGA,LV-1067
BIROJA ADRESE: Skandu iela 7, Rīga, LV-1067
NORĒĶINU KONTS EUR: LV10 UNLA 0050 0006 3126 8